Automatyka przemysłowa

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca motoreduktorów - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni falowych i planetarnych oraz silników DC produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy frezarek, a dzięki możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje również produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]