Biżuteria i kosztowności

Dla dzieci i dla Pań -– kolczyki kwiatki

Jeśli szukasz kolczyków kwiatków, koniecznie wejdź na http://bit.ly/39H0Bz1.

Od wieków jeden z ukochanych motywów, z którego złotnicy czerpią pomysły, to kwiaty i ogólnie flora. Przyczyn tego jest naprawdę mnóstwo. Wśród najistotniejszych podać warto bezapelacyjnie znaczną różnorodność takich wzorów, która powoduje, że błyskotki z kwiatami noszą zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i dziewczynki. Nie możemy nie wspomnieć też o przyciągającym wzrok designie, którym często wyróżniają się kolczyki kwiatki oraz pozostała biżuteria inspirowana roślinnymi motywami – ta wszak doskonale pasuje zarówno do luksusowych, wyjściowych sukienek, jak i stylizacji noszonych na co dzień. Jak jednak wybierać kolczyki kwiatki, by najlepiej się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – prawidłowo dopasuj je do konkretnej kreacji

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę efektownym dopełnieniem każdej kreacji – w wielu przypadkach okazują się wręcz najważniejszym jej elementem. Aby tak jednakże było, należy je dobrze dobrać do danej stylizacji. Jeżeli idzie o stroje wieczorowe lub te ubierane na formalne okazje, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich okażą się bez wątpienia kolczyki kwiatuszki przyozdobione kryształkami Swarovskiego bądź kamieniami szlachetnymi. Kolczyki emaliowane będą natomiast prezentować się schludnie przy mniej oficjalnych, powszednich stylizacjach. Zwróćmy też uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami kwiatowymi zwykle mają sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki produkowane z dotąd rzadko używanych w branży jubilerskiej materiałów, takich jak żywica epoksydowa, ceramika lub drewno.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Inne wzory roślinne

Pozostając nadal w temacie kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie zaznaczyć, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który podbił serca złotników oraz ich klientów. Dużym popytem cieszą się także wzory bazowane na sylwetce liści oraz pnączy. Nieco mniej popularne – chociaż możemy znaleźć je u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem owoców lub pełnych roślinnych sylwetek.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]