Biżuteria i kosztowności

Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Chcesz kupić kolczyki? Odwiedź tę stronę.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane oraz w jakich miejscach można je kupić.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Wybierając kolczyki sprawdźmy numer próby oraz metodę ich produkcji – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką matowienia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, należy skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia. Należy przecierać je regularnie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne środki zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie polecamy natomiast anachronicznych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle rysują elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.