Biżuteria i kosztowności Zakupy

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Na www.bizutik.pl uzyskasz więcej informacji o biżuteria srebrna sklep.

Jest z nami od wieków i mimo pojawienia się wielu nowych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swego rodzaju dekoracją ciała, a także umożliwia oddanie swojego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie zakładają kobiety oraz mężczyźni, maluchy i dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]