Biżuteria i kosztowności Zakupy

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami na http://tinyurl.com/j4zo9ys.

Stylowym dodatkiem dla eleganckiej pani są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe ozdoby idealnie komponują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające znakomite cechy wizualne. Migoczą w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować naturalne kryształy, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Na rynku znajdziemy też zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można stworzyć następujące kolory: szafirowy, czerwony, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne kamienie są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz łańcuszków. Gdzie możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć wymarzoną i elegancką biżuterię. Polki często wybierają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.