Biżuteria i kosztowności Zakupy

Wygodne kolczyki na sztyftach

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki ze sztyftami.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór oraz ozdobne minerały, ale także typ zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite typy mocowań – między innymi wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne okazje i te, które śmiało można zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem będą niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary i prosty projekt.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do zwykłych strojów. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie równie dobrze, jak naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą główką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]