Biżuteria i kosztowności Zakupy

Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Tutaj przejrzysz kompletną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Teraz chętnie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać niemal wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Atuty odwiedzin u jubilera

Zakup złotej broszki, łańcuszka czy pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego wymiaru lub sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej porady jubilera. Zaprezentuje on popularne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na ślub, chrzest czy urodziny.

Jakie usługi świadczy świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą pomocnicze usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca, złotnik poprawi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś unikalny podarunek, albo mamy własny pomysł na wisiorek albo sygnet, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu trzymamy niekompletną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]