Branża prawnicza Rachunkowość i finanse

Kancelaria prawna – merytoryczna pomoc dla frankowiczów

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa jest wyspecjalizowana w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi polisolokaty lub kredyty we frankach . Zakres usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest bardzo szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również wypowiedzianych i spłaconych. Ponadto są to też postępowania o unieważnienie umów, zmniejszenia salda zadłużenia lub zwrot gotówki.

Pomoc frankowiczom – jaką wybrać kancelarię prawną?

Należy postawić przede wszystkim na kancelarię prawną, która prowadziła już sprawy właścicieli kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma doświadczenie w pomocy frankowiczom i prowadziła sprawy z bankami, m.in. z Bank Millennium, Raiffeisen Bank Polska, Getin Noble Bank oraz mBank. Kancelaria ta dysponuje ponad 4-letnią praktyką w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest kluczowe podczas wyboru kancelarii prawnej specjalizującej się w kredytach frankowych? Ważne, aby pierwszym krokiem – przed podjęciem jakichkolwiek dalszych działań – była skrupulatna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przestudiowania wymagają również inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria powinna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, a także pomocą w sporządzaniu rozmaitego rodzaju dokumentów: pozwu, reklamacji, zawezwania do próby ugodowej i innych.

Kredyt we frankach szwajcarskich – pozew przeciwko bankowi

Prawidłowo przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci unieważnienia lub odfrankowienia kredytu we frankach. Każdy kto posiada kredyt we frankach i pragnie go np. przewalutować, powinien skorzystać z profesjonalnej pomocy w opracowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn występuje do sądu o uznanie klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach za niewiążące, dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, a nawet – w określonych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.