Budownictwo Zakupy

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Jeśli potrzebujesz kontenerów na gruz, koniecznie odwiedź ten adres.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]