Ochrona zdrowia Zakupy

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Dowiedz się, gdzie kupić maseczki wielokrotnego użytku, wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, na skroś zmieniła nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze licznych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina lub banku, gdzie zwykle spotykamy większe tłum ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeżeli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Lekka przyłbica ochronna ochrania tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają materiałowe maski ochronne za niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z patogenami w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi zaletami są solidność, wygoda i tylko kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy!) przy pomocy mydła.

Przyłbica ochronna – dla osób starszych i astmatyków

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby starsze, chorujące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać ochronne maski w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno doceni również to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]