Ochrona zdrowia

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Pilnie szukasz specjalistów doświadczonych w zakresie psychoterapii UK? Idealnie trafiłeś! Skieruj się tu.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, jednak nadal nie brakuje osób skorych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Pobyt na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, rodzą cały szereg problemów, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem etatu. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie należy bać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339