Oświata

Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Tu znajdziesz więcej informacji o digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]