Oświata

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Oferta nauki rysunku w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta szkół rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni i wrażliwości. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Łódź, Katowice czy Wrocław. Nie brak też kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb odbiorców o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]