Podróże i turystyka Sport

Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie wypraw w góry? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem ceniącym solidnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Firma zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]