Rachunkowość i finanse

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna księgowość. Więcej na flobo.io.

Prowadzący własne firmy cały czas szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują tylko 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, dlatego świetnie zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]