Usługi

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Jeśli potrzebujesz zlecić catering biurowy, skieruj się tu.

Negocjacje biznesowe, sympozjum bądź szkolenie – każda pokaźniejsza firma z pewnością kiedyś stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Kursy i konferencje biznesowe to eventy trwające przeważnie po 5-7 godzin, częstokroć także przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci dostają dokładny grafik wykładów, między którymi przewidziane są na ogół dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których trudno jest spożyć kompletny obiad w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny konieczne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także wziąć ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie garnituru czy dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są też urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są niezwykle istotne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to także szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając samodzielnie przyszykowane bądź zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie partycypantów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]