Usługi

Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Więcej szczegółów o cateringu na imprezę na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie eventy plenerowe czy pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w przeróżnych miejscach kraju odbywają się benefisy, sympozja czy bankiety. Takie eventy wymagają należytej oprawy, której obligatoryjnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Smaczne przekąski, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zabukowałeś salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz należy zatroszczyć się o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do smakowitych przekąsek, ciepłych potraw i napojów. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych gal nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – przemyślane rozstawienie stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy z pewnością będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu jak w topowych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje smaczne dania, ale także kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą gości w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną sposobnością, aby prześledzić na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które napoje, dania i zakąski idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]