Budownictwo Usługi

Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Na joannaklusak.com dowiesz się, jak zamówić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]