Usługi Usługi transportowe

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Po więcej informacji o parkingi Kraków lotnisko skieruj się tutaj.

Najważniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zyskał olbrzymie uznanie, to wygoda, sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu oraz szybkość. Podróż, której częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora albo ubytek powietrza w oponach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]