Usługi

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

sala weselna, dom weselny małopolska

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki wypada wziąć pod uwagę?

Poszukując sali na wesele para młoda powinna rozważyć kilka istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników zabawy, by być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc przygotowanie menu, dekoracja stołów i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla narzeczonych z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić przyjęcie ślubne w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Przyjęcie może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez trudu około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 30 minut.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]