Usługi Witryny www

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

WordPress aktualizacja - sprawdź informacje o ofercie na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej stosowanych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki i bez przeszkód można przyswoić sobie zasady jego obsługi, stosuje się go dzisiaj do tworzenia sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron firmowych. Jednak ten CMS bywa przyczyną przykrych niespodzianek, toteż istotną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a

Posiadanie strony na najnowszej edycji CMS-a jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na infekcję przez malware bądź ataki hakerskie. Ponadto, pomimo że WordPress jest niesłychanie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi problemami z właściwym działaniem strony lub sklepu. Wobec tego ważne jest, by czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, warto powierzyć aktualizację WordPressa niezależnemu znawcy.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla freelancerów oraz firm

Oferta utrzymania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również blogerom oraz freelancerom utrzymującym prywatne strony. W podstawowym pakiecie usługi znajduje się usuwanie skutków ataków, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także rozmaitego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]