Usługi

Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Na tej stronie poznasz korzystną ofertę sali na 18 w Krakowie.

Często z okazji urodzin, imienin bądź innych rocznic nie planujemy zabaw ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednak są takie ważne życiowe momenty, których huczne świętowanie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Zaplanować obiad w domu czy wynająć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa spożywać i kupować alkohol, głosować w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność urządzenia hucznej imprezy z kolegami. Da się po raz kolejny wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Dlatego lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Na ogół paru przyjaciół decyduje się urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, lecz przy tym umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz się bawić na powietrzu? Wynajmij salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można rozstawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie nie stronią od alkoholu. Polecamy z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowa dekoracja sali także jest ogromnie ważna, by uczestnicy do głębi zanurzyli się w atmosferze imprezy. Trzeba zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych wytycznych oraz dobrze rozstawi stoły z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie idealnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]