Usługi

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić catering weselny w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź https://bit.ly/3h2xont.

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak wesela, komunie bądź chrzciny, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, na których pojawia się nierzadko ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę wymyślić menu, a później przyrządzać i zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie przewidziane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na układanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór dekoracji sali czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości zakąsek i napojów podawanych podczas zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy będą pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, ale także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają ułożony wstępnie spis sugerowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samemu przygotować menu z sugerowanych dań. Warto jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować niecodzienne zestawy potraw.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]