Usługi Usługi transportowe

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking Balice - najnowszą ofertę poznasz w tym miejscu.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]