Usługi

Profesjonalna opieka nad grobem

Więcej o sprzątaniu grobów Kraków.

Oblicze pomników naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławek lub doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie należy opłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak zależy nam, by firma sprzątała grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu zł rocznie. Warto też zauważyć, iż koszty uzależnione są także od wielkości nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]