Budownictwo Usługi

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Złóż wizytę w biurze projektowym Kraków - tu uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów.

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje całościowy projekt budynku, a później czynnie monitoruje rozwój prac, planuje odnowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię ciekawe, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a zarazem praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje to między innymi mieszkania pod wynajem, obiekty rekreacyjne, biura i żłobki. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może także zaplanować obszerne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]