Usługi

Serwis okien – powierz go specjalistom

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie serwis okien PCV. Skieruj się tutaj.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie wpływają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]