Marketing, reklama, promocja Usługi

Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Zobacz, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, aby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych firm, marek lub usług. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma odpowiedniego opisu firmy, wszystkich aktualnych informacji, umieszczenie estetycznych fotografii oraz adresu www naszej strony internetowej. Jest również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer Google Maps – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub nieruchomość. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma sporo atutów i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy gabinetu medycznego, dużo łatwiej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]