Usługi

Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Zamów catering na dowóz na lastrada.pl.

Kiedy planujesz wystawne wydarzenie rodzinne bądź firmowe, na które zapraszasz ogromną liczbę uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując drobne przekąski i soki w supermarkecie – prestiżowe eventy przeważnie potrzebują odpowiedniej oprawy też w sferze potraw. Wszak nie godzi się położyć na stolikach uczestników po prostu herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie formy cateringu świadczą doświadczone podmioty?

Profesjonalne podmioty wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringowych na ogół oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, chrztów czy komunii, catering dla firm i catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są szczegółowo dopasowane do potrzeb konkretnych eventów, dlatego znacznie różnią się od siebie np. ceną i wachlarzem potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringu warto pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą klarownie przedstawić własne oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze eventów rozmaitego typu to chleb powszedni, więc wieloletnia praktyka w tej branży powoduje, że może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Czy warto korzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie poczęstunku choćby dla niewielkiej ilości gości jest ciężkim zadaniem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na zaplanowanie innych kluczowych aspektów wydarzenia. Jest to też możliwość poczęstowania uczestników fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, iż ważną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich prezencja. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]