Zakupy

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Dowiedz się więcej o balonie na wino.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]