Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport dużej ilości walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Kontakt:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]