Sport Zakupy

Co kupisz w internetowym sklepie jeździeckim?

sklep jeździecki online, internetowy sklep jeździecki

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep dla koni online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]