Sport Zakupy

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Znajdź czapraki dla koni.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają koniowi komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]