Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Jeśli potrzebujesz akcesoriów kuchennych, skieruj się tutaj.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas meble odzwierciedlające naszą osobowość. W takim miejscu łatwiej nam się zrelaksować po długim dniu pracy. Dlatego tak istotna jest troska o należyte zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o jakimś remoncie, poszukaj inspiracji na stronie sklepu Deco Skład.

Sklep Deco Skład – bogatą selekcja dodatków do kuchni oraz łazienki

Deco Skład oferuje meble, dekoracje oraz akcesoria zaprojektowane w popularnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Podstawową cechą tego stylu jest nieskomplikowany design, spora miara surowości, a także dążenie do stosowanianaturalnych materiałów, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednakże obszerne pojęcie i po prawdzie każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem prym wiodą tu też mocne tendencje zorientowane na aranżowanie mieszkań w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można przejrzeć online lub odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, znajdziesz obszerny wybór akcesoriów do łazienki, kuchni i jadalni, ale także dekoracji i mebli do sypialni dziecka, przedpokoju czy salonu. W sklepie tym zamówisz przybory do pieczenia, gotowania oraz przechowywania, a także tekstylia kuchenne i przepiękne nowoczesne zastawy stołowe, które zachwycą domowników. Jeśli pragniesz zachwycającej łazienki, spraw sobie dodatki i zestawy łazienkowe pieczołowicie wyselekcjonowane z oferty najlepszych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś entuzjastą czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której chcesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie wyszperasz dziesiątki akcesoriów w tych kolorach.

Blog Deco Składu – wskazówki odnośnie wyposażenia wnętrz i nieszablonowe pomysły na prezenty

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie prezentuje sporo interesujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko urządzania mieszkania, kupna wygodnych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów oraz modnych dekoracji. To także nieszablonowe pomysły na podarunki dla przyjaciół z okazji różnych rocznic, wydarzeń oraz świąt. Warto czytać ten blog co kilka dni, aby być wciąż na bieżąco z aktualnymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Kontakt:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]