Sport Zakupy

Hummel na polskim rynku – co kupisz w sklepach sportowych?

sklep sportowy, dystrybutor hummel

Nasi rodacy kochają aktywność fizyczną. Większa część z nas odwiedza co kilka dni siłownię, jeździ na rowerze bądź ćwiczy w domu jogę. Poza tym od kilkunastu lat popularne stało się bieganie, to klasyczne i biegi na orientację, a także liczne sporty drużynowe, które obecnie nie tylko oglądamy w telewizji, ale i częstokroć uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy na co dzień na pewno ma świadomość, że należycie dobrana odzież sportowa zwiększa znacznie nasz wygodę w trakcie aktywności fizycznej.

Firma Hummel – producent odzieży sportowej

Doświadczeni sportowcy bardzo cenią sobie odzież, obuwie i akcesoria sportowe duńskiej marki Hummel, która od paru lat obecna jest na polskim rynku. Historia firmy Hummel zaczęła się w latach dwudziestych XX w. Już w pierwszych latach aktywności Hummel zaznaczył swoją obecność na kartach historii sportu, rozpoczynając sprzedaż pierwszych korków piłkarskich. Firma ta mocno związała się także z piłką ręczną – sponsoruje sporo składów narodowych oraz ligowych w dziesiątkach krajów świata. Ale to nie wszystko co oferuje Hummel – produkuje on prócz tego profesjonalną odzież zaprojektowaną dla innych dziedzin sportu, jak siatkówka czy futsal, a także m.in. stroje do gimnastyki.

Gdzie zamówić odzież Hummel?

W sklepach sportowych sprzedających buty i odzież Hummel znajdziemy pokaźny wybór strojów do najpopularniejszych sportów drużynowych, a więc do piłki ręcznej, nożnej, siatkówki i koszykówki, w tym też zestawów odzieży dla zawodników dorosłych, jak i młodzieży szkolnej. Firma ta wytwarza także komfortową odzież na co dzień, która na pewno spełni oczekiwania każdego, kto chce nosić się wygodnie także poza boiskiem. Jeśli więc uwielbiasz sport, zaopatrz się w odzież Hummel – zdołasz zamówić ją przez internet lub nabyć w sklepie sportowym. Obojętnie która metoda zakupów będzie dla Ciebie wygodniejsza, miej na uwadze, ażeby kupować tylko oryginalne produkty od licencjonowanego dystrybutora Hummel.

Kontakt:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]