Zakupy

Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

W tym miejscu znajdziesz szeroką ofertę hurtowni słoików.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż znaczna część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to też sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, niszowy albo ekologiczny produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, by towar dłużej zachował świeżość, a więc np. w szklane słoiczki i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Butelki i słoiki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Oczywiste jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo ocet, pasty warzywne czy dżemy, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar całymi paletami zwykle można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu też dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła idealne do rozlewania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do klienta na paletach zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1400, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zamówiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]