Zakupy Żywność

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto – różnorodność aromatycznych kaw

dolce gusto kapsułki zamienniki, kapsułki pasujące do dolce gusto

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w pejzaż polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest w większości wypadków o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]