Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Jeśli chcesz kupić oryginalne części Renault, koniecznie odwiedź ten adres.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]