Sport Zakupy

Podstawowe wyposażenie jeździeckie – lonża dla konia

Lonżę jeździecką zamówisz na horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża jeździecka to sprzęt popularnie używany podczas nauki jazdy konnej i treningów. Jakie lonże jeździeckie są dostępne w sprzedaży? Z czego są produkowane te akcesoria i gdzie najlepiej je kupować?

Typy i zastosowanie lonży dla konia

Lonża dla konia to właściwie długa linka, z reguły mająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca podczas lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z dosiadem, trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, jak również utrzymywaniem balansu w siodle. Koń prowadzony jest po obrysie okręgu, zaś lonża jest stosowana do korygowania zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten wykorzystują także woltyżerzy oraz cyrkowcy do doskonalenia umiejętności i asekuracji wykonywanych trików. Lonża przydaje się prócz tego przy hipoterapii. Lonżę jeździecką wykorzystuje się również w czasie ćwiczeń bez jeźdźca – w takim wypadku jest wykorzystywana do szkolenia młodych osobników i zapewnienia im należytej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od renomowanych marek

Obfity wachlarz przyrządów jeździeckich znajdziesz w bogato zaopatrzonych sklepach online sprzedających specjalistyczny sprzęt w dobrych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże jeździeckie od najlepszych wytwórców – jak np. Waldhausen, Harrys Horse czy Kerbl. Chcesz kupić lonżę dla konia w zielonym, błękitnymlub czerwonym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade gwarantuje szeroki wybór produktów, które spełnią wymagania nawet najkapryśniejszych dżokejów. W ofercie oferowane są produkty wytworzone między innymi z nylonu. Lonże wytworzone są z miłego w dotyku, delikatnego materiału i wyposażone w obrotowe zapięcie.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]