Zakupy

Profesjonalne środki do czyszczenia – utrzymaj wysoki poziom higieny

Jeśli potrzebujesz chemii profesjonalnej, zobacz tutaj.

Aby utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Oferta profesjonalnych środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, graffiti lub ognisk pleśni.

Konserwacja powłok za pomocą chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na konserwację oraz ochronę powłok szczególnie wystawionych na niszczycielskie działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi preparaty chroniące przed graffiti, środki do osłony stali przed korozją, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]