Zakupy

Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Jeśli chcesz nabyć słój z kranikiem, kliknij tutaj.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]