Zakupy

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Jeśli chcesz zamówić etykiety na butelki, skieruj się na ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na urodziny, osiemnastkę lub ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – alkohol jako wyjątkowy prezent od nowożeńców

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec imprezy. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, dacie i miejscu ślubu bądź wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych wzorach i odcieniach, dlatego bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Etykiety na butelki – oznaczaj własne alkohole

Etykietami z indywidualnym tekstem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne nalewki, soki czy wina, a następnie dajesz je rodzinie czy też znajomym nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne pospolitej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]