Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Zamów ozdobne okiennice na skyshutters.pl.

Projektując wystrój pomieszczenia, sporadycznie przeznacza się wiele uwagi na dekorację okien. W większości wypadków decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które czasem łączone są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Z czego wytwarzane są okiennice wewnętrzne typu shutters

Główną właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych ruszają się i można łatwo je ustawić w dowolnej pozycji, zależnie od fantazji lokatorów. Producenci wykonują je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt MDF. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek jednakowo dobrze sprawdzą się na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach spotyka się wciąż sporadycznie, ale każdy z nas zapewne kina bądź ekranu telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są często stosowane na terenach z ciepłym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich i południowych Stanach USA.

Ozdobne okiennice shutters – sterowanie kątem lameli bez użycia linek

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko doskonale się prezentują, lecz mają także zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować użycie energii słonecznej: w gorące miesiące ograniczać gromadzenie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Shuttersy bardzo dobrze komponują się z różnymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niezmiernie szykowny wygląd, dzięki czemu wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Należy również zaznaczyć, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez pomocy łańcuszków, co posiadacze psotnych zwierząt czy rodzice małych dzieci, które zerwać zwisające łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]